Jinan AccTek Machinery Co., Ltd

 

Jinan AccTek Machinery Company specializes in manufacturing CNC Router and Laser machines.Since 2005 we have been based in the Industrial Zone of Jinan City, Shandong Province south of Beijing.

Our main products are AccTek CNC Routers and Laser engraving and cutting machines. Stock or custom configurations are our specialty. Components for our machines are sourced from world class suppliers and innovators in machine control.

Научи повеќе

НИЕ СМЕ ВО СВЕТОТ

Како водечки производител на CNC рутер и ласерски машини., Ние сме посветени да биде во првите редови на технологијата и иновациите и постојано подобрување на сите области од нашиот бизнис. Нашата стратегија ни помага да се здобијат со силна позиција во меѓународниот пазар и обезбедува долгорочен раст.
mark01 mark02 mark03 mark04
 • 14

  Години
  работно искуство
 • 5000 +

  Инсталации
  commisioned до денес
 • 120+

  Земји
  имаме се извезуваат во
 • D & B сертификат

Што правиме

Професионална производител на CNC рутери и ласерски машини

КАКО РАБОТИ

 • 1

  ПОЛЕ НА РАБОТА

 • 2

  Искуство и експертиза

 • 3

  GO рака под рака

ДИЗАЈН

Our main products are Abletec CNC Routers and Laser engraving and cutting machines. Stock or custom configurations are our specialty. Components for our machines are sourced from world class suppliers and innovators in machine control.

Ние сме посветени да обезбедат ефективни решенија и квалитетни производи со многу брз пресврт. Ние сме една од ретките кои се разбере на барањата за квалитет и испорака на нашите домашни и меѓународни клиенти. Сите машина се изгради имајќи во предвид очекувањата на клиентите.

ПРОИЗВОДСТВО

Except supplying standard machines. Abletec also make customized machines.

Ве молиме споделете ги вашите идеи со нас и ние ќе го направи вашиот мисли работна машина.

ТЕСТ

Сите машини ќе бидат тестирани за 24hours погоре пред пратката да бидете сигурни дека тоа работи правилно. Параметрите ние постави за програмата ќе имате резервна копија.

ИСПОРАКА

Ние ги доставуваме ФОБ, CIF и од врата до врата испорака предмети за вашиот choosing.All машините ќе бидат спакувани и во случај иверица за да бидете сигурни дека ќе пристигне во добра состојба.

По продажба на услуги

Имаме тим на услуга која има 8 членови, кои може да се зборува англиски јазик, за сите прашања што ќе ви одговори онлајн. Доколку е потребно, може да се испрати техничар во вашиот место за инсталација и обука.

 • дизајн

 • производство

 • ТЕСТ

 • ИСПОРАКА

 • По продажба на услуги