Контактирајте не

Jinan AccTek Machinery Co., Ltd

адреса

 3-1007, Minghu Плаза, бр Minghu Западот улица 777, Окружниот Tianqiao, Жинан Сити, Кина

Е-пошта

телефон

86-0531-86160023

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
сабота, недела: Затворено

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас