Na kontaktoni

Jinan AccTek Machinery Co., Ltd

Adresë

 3-1007, Minghu Plaza, Nr 777 Minghu West Street, Tianqiao District, Jinan City, China

telefon

86-0531-86160023

 

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite
e shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne